Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Kostomłoty – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Niecała

Świdnica(Kostomłoty + 24 km)

14 000 zł376 m² 37,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Idealny na siedzibę firmy, biura lub usługi medyczne. Budynek ul. Niecała 8, 58-100 Świdnica Samodzielny obiekt dwukondygnacyjny , parter + piętro +lokal przynależny. Główny budynek 330m2, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Święte(Kostomłoty + 16 km)

320 000 zł187 m² 1 711,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedaż 2 budynków Stodoły i Garażu które są połączone ścianą. Powierzchnia Stodoły - 103 m2, powierzchnia Garażu - 84 m2. Do rozbiórki jest chlewik i kurnik. Po podziale działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie(Kostomłoty + 25 km)

4 800 €1 600 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 1600 m kw., usytuowana bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A4 w Bielanach Wrocławskich! - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Świdnica

Zarzecze,Świdnica(Kostomłoty + 24 km)

5 200 zł195 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:195 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie hali położonej w przemysłowej część miasta. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 195 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala wolna od zaraz Strzegom

Strzegom(Kostomłoty + 21 km)

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wynajmiemy halę produkcyjno - magazynową z bramą wjazdową o powierzchni roboczej 70 m2. Na hali znajduje się biuro z osobnym wejściem i toaleta. Dodatkowo wydzielona jest część.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Środa Śląska

Środa Śląska(Kostomłoty + 14 km)

4 500 000 zł4 000 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży rozbudowanej nieruchomości przemysłowo-magazynowej .Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 2 hektarów (1 A), zapewnia nie tylko dużą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Miękinia

Miękinia(Kostomłoty + 19 km)

4 999 999 zł1 308 m² 3 975,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany Świdnica

Młodych,Świdnica(Kostomłoty + 24 km)

98 000 zł17,70 m² 5 536,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Prezentujemy Państwu przestronny garaż zlokalizowany na Osiedlu Młodych! Garaż o powierzchni ok. 18 m2. Nieruchomość wymaga odświeżenia lub remontu. Garaż wyposażony w bramę metalową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Świdnica(Kostomłoty + 24 km)

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt użytkowy w samej Świdnicy! Idealny na działalność usługowo - biurową sportową, magazynową, handlową i wiele innych. Budynek dwukondygnacyjny o łącznej.